Královská města

KLATOVY

 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Klatovy najdete na adrese Ubytování Klatovy. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
 

CENTRAL-WELLNESS HOTEL


*** Hotel
Ubytování Klatovy : CENTRAL-WELLNESS HOTEL

Central-Wellness hotel v Klatovech nabízí nezapomenutelnou atmosféru pohody a historie. Ubytujte se v Central-Wellness v Klatovech nádherné, nedotčené krajině Klatov a spojíte tak zábavu s odpočinkem. Central-Wellness v Klatovech byl založen v roce 1929 a nabízí rodinnou atmosféru s možností využít wellness centrum a zrelaxovat své tělo.

Hotel Central-Wellness v Klatovech ubytování
Central-Wellness hotel v Klatovech nabízí po celkové rekonstrukci ubytování v 47 pokojích a apartmá. Všechny pokoje hotelu Wellness-Central v Klatovech mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou, barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Atmosféru počátku našeho století navozuje nejenom stylový nábytek, ale i všechny ostatní pokojové doplňky. Moderní protipožární signalizace na všech pokojích je samozřejmostí.

Hotel Central-Wellness ubytování v Klatovech gastronomie
Stylově řešená restaurace hotelu Central Wellness v Klatovech je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v baru, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách. Těšit se můžete na široký výběr jídel české a mezinárodní kuchyně, speciality hotelové kuchyně.

Ubytování Central-Wellness hotel v Klatovech služby
Bohatou škálu procedur nabízí wellness centrum ve Wellness-Central hotelu v Klatovech s multifunkční saunou a relaxačním bazénem se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a šesti lavicemi s masážními tryskami a perličkou.
Pro pořádání konferencí, školení a seminářů nabízí hotel pronájem konferenčního sálu a salonku včetně technického vybavení a možností doplňkových programů.

Ubytování v Klatovech hotel Central-Wellness v Klatovech okolí
Hotel Central-Wellness v Klatovech leží v těsné blízkosti historického centra města, jehož dominantou je pozdně gotická Černá věž o výšce 81 m s vyhlídkovým ochozem. Turisticky atraktivním místem v Kaltovech je monumentální barokní kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a sv. Ignáce, v jehož podzemí se nachází katakomby s mumifikovanými ostatky. Městem a jeho okolím vede řada turisticky značených tras a cyklotras, které spojují Klatovsko se Šumavou.Masarykova 300
Klatovy
33901
Klatovy, Plzeňský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 80Přednáškový sálVýtahPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 130,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOHotelový transport, je poskytováno zdarma: ANOTaxiÚschovna jízdních kolInternetový koutek, je poskytováno zdarma: NE (cena 25,00)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: ANOBazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Půjčovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOSolárium, nachází se přímo v hotelu: ANOWellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: ANOPára, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: NEZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOLetní sportyTuristikaSpa & wellnessRomantickéKongresy


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Klatovy : CENTRAL-WELLNESS HOTEL

CENTRAL-WELLNESS HOTEL

***
Wellness Hotel Centrál se nachází v centru města Klatovy a díky své bohaté kulturní historii je často vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci. Chloubou hotelu je nově vystavěné WELLNESS CENTRUM s vyhřívanými bazény se slanou vodou - venkovním na zahradě hotelu a vnitřním přímo v hotelu.
Ubytování Velhartice : Apartmány Braníčkov

Apartmány Braníčkov

****
Braníčkov je samota na Šumavě, kde zažijete půvaby pravého venkova.Ubytujeme vás v luxusních apartmánech, odpočinete si ve wellness centru a pochutnáte si na šumavských specialitách. S dětmi se vydovádíte vevelké zahradě, zahrajete si bowling, minigolf a vykoupete se v jedinečné kaskádě bio jezírek. Navštívíte nejkrásnější partie národního parku Šumava. Jak píší naši klienti, dovolená v Braníčkově je návyková :)
Ubytování Plánice : Chatová osada nad Rybníkem

Chatová osada nad Rybníkem


Chatová osada nad Rybníkem je umístěna nad obcí Hnačov - Plzeňský kraj v blízkosti Šumavy. Krásný výhled na Hnačovský rybník, kde se dají provozovat nejrůznější vodní sporty. Vhodné pro turistiku i cykloturistiku.
Ubytování Železná Ruda : Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka

***
Ubytování na Šumavě a ještě k tomu vtipně, hravě – to umí jen Sněhulák.
Ubytování Železná Ruda : Penzion Vyhlídka

Penzion Vyhlídka

***
Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. klatovy@kralovska-mesta.cz TOPlist